Haber

Edremit’te düzenlenen ‘Takımını Kur Turnuvaya Katıl’ turnuvası coşkulu geçti

– Edremit’te düzenlenen “Takımını Kur Turnuvaya Katıl” turnuvası heyecanlı geçti

BALIKESİR – Balıkesir Edremit İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından yaz Kuran kurslarında okuyan öğrenciler arasında “Takımını Kur, Turnuvaya Katıl” sloganıyla futbol turnuvası düzenlendi.

15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu halı sahasında 10 takım ve 100 öğrencinin katıldığı turnuva, büyük heyecan ve çekişmeli maçlarla tamamlandı.

Final karşılaşması ise Akşemsettin Camii’ni normal süresi 2-2’lik penaltılarla 4-2 yenen Huzurevi Camii oldu. Üçüncülük, Şehitler Camii’ni 4-2 mağlup eden Alemizade Camii oldu.

Edremit İlçe Müftüsü Sıddık Durmuş, “Yaz Kur’an Kursu’na gelen öğrencilerimizin manevi gelişimlerini düşündüğümüz kadar çocuklarımızın sağlığını da önemsiyoruz. Amacımız yaz Kur’an Kursu’na gelen öğrencilerimize katkı sağlamak. sosyal ve kültürel ihtiyaçları doğrultusunda güzel anılara sahip olmak için kurslar, sporEtkinlik yapıyoruz” dedi.

Kazanan kardeşlik oldu

10 Ağustos Perşembe günü gerçekleştirilecek Yaz Kur’an-ı Kerim Kursları Kapanış Şenliği programında dereceye giren takımlara madalya ve kupaları verilecek.

Karşılaşmaları Çamcı Mahallesi İmamı Ramazan Savan yönetti. Karşılaşmalara Edremit İlçe Müftüsü Gençlik Koordinatörü Din Hizmetleri Uzmanı İsa Topsakal, İmam Hatip ve müezzin kayyumları da katıldı.

geliboluajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu